петак, 31. јануар 2014.

DOBRODOŠLI U SFI !!!


Nadam se da će Vam se ovaj posao dopasti . Moj savet je: odmah počnite sa radom.

Jedna od POGREŠNIH stvari na samom početkua koju mnogi urade,  je da odmah počnu da skupljaju poene.  (Oni koji su to već uradili, neka ne brinu, nije mnogo strašno, ali način koji ću Vam objasniti u daljem tekstu olakšava rad u narednom mesecu).

Poeni su naravno važni, ali treba da ih sakuplajate onda  kada znate šta oni znače i koja je njihova vrednost u sistemu SFI. 

Šta treba da uradite u prvih 24h od prijave u SFI?
Postoje aktivnosti, koje ne samo da možete, nego je i poželjno, da odradite na samom početku, zato što, SFI nove članove koji sakupe 500VP u prvih 24 sata, nagrađuje bonusom od 200VP.
Dovoljno je da prvi dan sakupite tih 500VP, ne žurite, nije Vam prvi dan potrebno više VP!
Ukolio ste propustili da osvojite bonuus, ne očajavajte! 
Bez obzira da li je već prošlo prvih 24 sata, od kada ste se registrovali, i dalje treba da uradite ove aktivnosti koje su u daljem tekstu navedene (ukoliko ih već niste uradili).
Čak i ako ste do sada sakupili više od 500VP, pa i više od 1500VP, ja Vas molim da ovo pročitate do kraja.
Ovde je važno, ali ne i presudno koje ćete aktivnosti obaviti.

Za početak pogledajte VIDEO  u kome je objašnjeno kako  dobiti prvih 500VP i ispuniti profil.


Moram da Vam skrenem pažnju da se aktivnost ''For registering as an a2a member'', ne može uraditi dok ne uploadujete sliku. Kada uploaudujete sliku, ponekad morate malo da sačekate potvrdu od SFI. Dešava se da sliku treba da učitate i po nekoliko puta a možete pokušati i sa drugom slikom.


Ukoliko ste pratili uputstva sa video klipa trebalo bi da ste prikupili svoj ​​Fast Track bonus i dobili    200 VP .

                                          ČESTITAM !
         

Pošto ste osvojili bonus, možete malo da predahnete.

Ako ste registrovani pred kraj meseca-moj Vam je savet da, nakon rešavanja GETTING STARTED i dnevnih i nedeljnih akcija,  VP prebacite u sledeći mesec. Imaćete dovoljno vremena da čitate i učite kako se radi ovaj posao i da krenete sa izgradnjom svog  tima.

Gde ćete Vi, početnici da sakupite ostatak VP kada ste se tek uključili u posao, još ne znate kako da generišete prodaju, kako da učlanite nekoga, kako da oglašavate, kako da gradite tim... kako... kako... kako...???

Kliktanjem na crvene tabove se ne zarađuje novac u SFI. Kako se zarađuje u SFI pročitajte COMPENSATION PLAN  (jedan od mojih postova)

Nigde ne piše da SFI plaća Affiliate da ''klikću'' crvene tabove u svom SFI centru. To je kao da ste dolazili ceo mesec na  posao ali niste prodali ništa, da li bi Vam i jedan gazda dao platu samo za redovno dolaženje na  posao?
Medjutim,  SFI će Vas i  za to platiti prvog meseca, jer SFI zna da Vi "dolazite" prvi mesec na posao, da bi naučili posao. I koliko god to malo i simbolično bilo ovog prvog meseca, ne zaboravite, SFI vam poklanja kurs vredan 300$, poklanja Vam znanje koje možete da primenite u raznim drugim sferama života. 

Verujem da ste uprkos reklamama o raznim poslovima, kojima nas bombarduju na internetu, a gde su zarade 100$, 200$ pa i 300$ za dan ipak svesni da tako nešto ne postoji.
Da, moguće je da neko i zaradjuje od nekog posla 100$ dnevno, samo je "slučajno" zaboravio u oglasu  da Vam kaže koliko godina je gradio svoj biznis i kolika mreža saradnika stoji iza tog njegovog uspeha.

SFI živi od prodaje a kada ima prodaje i nama je dobro. Sfi je posao kao i svaki drugi.
Zamislite jednog uspešnog stomatologa, koji ima privatnu ordinaciju i fantastično zaradjuje. Koji je put do njegovog uspeha?
Iza njega stoje godine učenja posla, velika sredstva uložena u otvaranje privatnog biznisa ali uprkos znanju i lepoj ordinaciji - on ne zaradjuje jer nema pacijente ,onda on oglašava, oglašava, oglašava... konačno počinju da dolaze pacijenti, pa ti pacijenti dovedu svoje prijatelje i oni svoje, i kroz izvesno vreme stomatolog ima izgradjenu mrežu, uspešan je i dobro zaradjuje... A da li je njega neko pitao, dok nije zaradjivao veliki novac, da li je njegov posao prevara? Ne, nije, zato što svi znaju da je potrebno vreme da se izgradi biznis.

Potrebno je samo da ostvarite svakog meseca EA status, učlanite 5 članova i naučite ih da i oni postanu EA i učlane 5 ljudi i oni njih nauče...i za 6 meseci to bude dobra mreža ljudi koja Vam omugućava da, iz meseca u mesec, postižete sve bolje i bolje rezultate i imate sve veću i veću zaradu.
Naravno da mi ne znamo da li će svi članovi koje učlanimo biti aktivni i sprovesti ovaj plan do kraja tj. obučiti svoje članove i zato stalno radimo na obuci novih.

Još ću ovde samo da dodam da od prvog dana treba da učestvujete u T-time igrici, a kako se u njoj učestvuje pogledajte  OVDE


Dobro je da znate i  osnovnu komunikaciju za pocetnike, pogledajte  VIDEO

Dok Vi rešavate početne korake, ako ste mi poslali zahtev za prijateljsvo na Facebooku, već ste postali član grupe za edukaciju i podršku gde, u datotekama, imate  material koji će Vam koristiti u radu.                                                                 
Registrujte se na naš forum. Tamo, u datotekama imate sve što Vam je potrebno za posao. Imate i sekciju video gde možete odgledati kako se rade pojedine aktivnosti.  Pošaljite zahtev što pre na www.forum.netponuda.com  i sačekajte da Vam se odobri registracija.

Veoma koristan material možete pročitati i na   http://www.sfi-balkan.webs.com  i  http://www.biznisportal.net  


Obavezno proveravajte  e-mail zato što će sva važna obaveštenja da stižu upravo tamo.

OGLAŠAVAJTE SE!  
Kako?  Pogledajte   VIDEO  


WEBINARI : Poziv za webinar stiže na mail ali ga ima i u grupi  i na forumu


Ne postoji čaroban štapić za uspeh .. Ne postoji brza zarada u poslu u kome ne ulažete ništa osim vremena na netu!!! Sve što Vam treba je samo dobra volja i upornost !
Slobodno pitajte  šta nije jasno i svaki problem ćemo rešiti zajedno.

Došli smo na  " KAKO ići dalje? "



Нема коментара:

Постави коментар